Розробка проектів землеустрою

Розроблення проекту землеустрою

Проект землеустрою – це землевпорядна документація, що розробляється землевпорядною організацією. Вона включає в себе набір документів, що передбачений чиним законодавством і інструкціями.

Розроблення проекту землеустрою зазвичай необхідне у таких випадках:

— якщо земельна ділянка відводиться (формується) вперше;

— якщо змінюється цільове призначення земельної ділянки.

Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробляється на підставі рішення органу місцевого самоврядування, Розпорядження держадміністрацій або наказу обласного органу Держземагенства.

ТОВ «Земтехстандарт» виготовляє всі види проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок або зміни цільвого призначення.

У нас Ви можете не тільки замовити проект землеустрою, але і доручити нам його повне або часткове погодження.

Поняття погодження проекту землеустрою охоплює отримання передбачених законами та іншими нормативно-правовими актами документів від державних органів, які містять текст про надання згоди на відведення земельної ділянки. Погодити проект відведення можете Ви самостійно, але можете і доручити повністю або частково таке погодження нам.

Які саме погодження мають бути отримані, залежить від багатьох чинників і визначається професіональними юристами і землевпорядниками відповідно до чинного законодавства.