Винос в натуру земельних ділянок

Винос в натуру земельних ділянокВинесення меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) передбачає, що межа земельної ділянки вже існує на папері, і потрібно перенести її на місцевість, показати власникові чи іншій зацікавленій та уповноваженій особі. Зазвичай це ситуація, коли земельна ділянка вже приватизована, але власник не зафіксував при приватизації межі ділянки належним чином, і тепер не впевнений, де саме проходить межа.

Необхідним є винесення меж перед купівлею земельної ділянки, адже це єдина можливість визначити, де насправді розміщена земельна ділянка, яку планують придбати. На Державному акті зазначається тільки конфігурація, площа, адреса ділянки, а не точна ситуаційна схема її розміщення чи геодезичні її координати. Тому продавець, випадково чи свідомо, може надати покупцеві неточну чи навіть невірну інформацію. Наприклад, показати земельну ділянку поряд із комунікаціями в мальовничій місцевості, а насправді вона може знаходитися зовсім в іншому, менш привабливому місці.

Винесення меж в натуру – не те, на чому варто заощаджувати. Так, людина, що запланувала купівлю ділянки або вже розпочала будівництво, має достатньо інших витрат на матеріальні речі, а результатом винесення меж є якісь кілочки по межі, начебто можна обійтися і без них. Іноді купівля ділянки відбувається в умовах поспіху – наприклад, якщо є загроза зриву вигідної угоди. Знайдіть в собі сили правильно розставити пріоритети – яка користь буде з паркану, поставленого не по межі? Вам доведеться його демонтувати і переставляти на місце. Яка користь із залитого на чужій земельній ділянці фундаменту? Чи купили б Ви цю земельну ділянку, якщо вона розташована в іншому місці?

Ми виконаємо винесення меж Вашої ділянки точно і швидко. Для визначення можливості винесення меж направте електронною поштою відскановану копію Державного акта на електронну адресу ТОВ «Земтехстандарт».